Scrapbooking - Malarz.org

Kartki na Boże Narodzenie – ręcznie robione / Kartki Bożonarodzeniowe

No cóż, koniec stycznia, a u mnie dopiero Boże Narodzenie….ale jak to mówią …lepiej późno, niż wcale…hihihihi. Nie dość , że zrobiłam w tym roku tylko 8 szt. kartek i kilka bilecików świątecznych, bo na więcej nie starczyło czasu, to jeszcze nie miałam kiedy zrobić wpisu, a ponieważ szykuje mi się kolejny remont mieszkania, to nie prędko zawitam tu znowu, a zaległości mam od groma, bo coś tam stale „dłubię”, ale z pokazaniem Wam co, to już u mnie nie taka prosta sprawa. Ale za to !!! Będę miała po remoncie swój własny KĄCIK SCRAPOWY!!!!!!! I wreszcie nie będę musiała wszystkiego co wieczór wyciągać i chować i wyciągać i chować itd.  tylko będę to miała pod ręką i nie będę musiała tego codziennie sprzątać”… będę się czasem potykać, ale nie muszę sprzątać…”… YUPI. Mam nadzieję, że to usprawni moją  pracę i nie będę miała zaległości w postaci kartek z życzeniami dla rodziny, a takie teraz mam i aż mi wstyd. Rodzinko już niedługo się poprawię :).

A teraz co z czego czyli: papier na kartki to kolekcja zakupiona w Decu „Świąteczna Gospoda” – przepiękne i kolekcja „Creamy Morning”  z ILS, a  wycinanki  jak zwykle z Pasja Studio. No i jeszcze mój cudny stempel z Mikołajem, który zakupiony na ebay-u czekał na wykorzystanie od lata.

phobos24.pl

3 komentarze dla “Kartki na Boże Narodzenie – ręcznie robione / Kartki Bożonarodzeniowe”

 1. rachel napisał(a):

  śnieg jeszcze na dworze to i kartki świateczne mogą być:0) są super!:) a no i jak bedziesz mieć juz swój kącik to koniecznie zrób zdjecia i wklej na blog!!!:)

 2. Niebiesko_Oka napisał(a):

  Ależ wysyp świątecznych kartek!
  Każda pełna uroku :D.

  Tak, tak – koniecznie nam pokaż swój scrap kącik kiedy już będzie gotowy :).

 3. Kartki Bożonarodzeniowe napisał(a):

  Wysyp naprawdę pięknych kartek